Jubileusz 25-lecia świętujemy wdrożeniem nowego projektu o nazwie PCM®

Parafrazując tekst piosenki śpiewanej przez Rosiewicza „25 lat minęło jak jeden dzień…”, ale dzieje się tak tylko wtedy gdy praca przeradza się w pasję. Lucyna Ławniczak, CEO [a]utonomia consulting, aby należycie uczcić sukces swojej marki podjęła się wdrożenia innowacyjnego projektu o enigmatycznej nazwie PCM®.

PCM® to odpowiedź na pytania jak sprawnie przeprowadzić firmę przez transformację, czy też jak z sukcesem wdrażać zmiany niezbędne w dynamicznym otoczeniu biznesowym?  

Zarządy, właściciele i menedżerowie muszą obecnie nie tylko przewidywać, ale wręcz wyprzedzać zmiany. Niezbędna jest umiejętność budowania skutecznych zespołów, które efektywnie działają w trudnych warunkach.

O tym, jak ważne jest to dla powodzenia projektów, wiedzieli eksperci NASA. W ramach 20-letnich badań wypracowali model wspierający maksymalną skuteczność osobistą i zawodową astronautów – Process Communication Model® (PCM®).

Dzisiaj menedżerowie mogą go wykorzystywać do wzmacniania potencjału swoich zespołów oraz dynamizowania procesów transformacyjnych. Jak pokazał bowiem nam ostatni rok –  sprawne zarządzanie firmą w dobie tak dynamicznych zmian jest niemal jak misja na Marsa!

Skąd wiemy, że to działa? Dowiecie się w następnym artykule, którego premiera nastąpi w poniedziałek 19 kwietnia!

Zapraszamy do śledzenia naszych profili na:
FB → AutonomiaConsulting
LinkedIn → autonomia-consulting

oraz do obserwacji profilu Lucyny Ławniczak – CEO [A]utonomia consulting, Coacha ICC, Trenerki, Konsultantki TOC.

Słowa kluczowe: .