Zespół

Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej.
Henry Ford

AUTONOMIA Consulting to zespół ludzi o podobnym systemie wartości, którzy widzą swą siłę w różnorodności. Każdy z nas ma inne doświadczenia biznesowe, reprezentujemy różne specjalizacje, różnimy się w perspektywach patrzenia na efektywność. Ta różnorodność daje niepowtarzalną wartość, którą pielęgnujemy i rozwijamy.

Zdobywamy doświadczenia od 1996 roku jako menedżerowie różnych szczebli zarządzania w obszarze sprzedaży, HR, podnoszeniu efektywności organizacji. Pracujemy również od kilkunastu lat jako doradcy biznesowi, trenerzy i coachowie.

Priorytetem dla nas jest doradzanie klientowi takich rozwiązań, które są adekwatne do trafnie rozpoznanych czynników wpływających na sytuację w firmie.

Projekty rozwojowe, które prowadzimy są atrakcyjne dla uczestników, ciekawe i inspirujące, ale przede wszystkim powiązane z celami biznesowymi organizacji. W konsekwencji pomagamy menedżerom oraz działom HR tak projektować działania rozwojowe dla pracowników i całej organizacji, aby efekty zmian przełożyły się na zysk klienta.

W naszym zespole są specjaliści aktualnie zajmujący stanowiska menedżerskie w firmach różnych branż.

Lucyna Ławniczak

Menedżer, certyfikowany coach ICC, trener, doradca