Nowa oferta szkoleń otwartych!

W Autonomia Consulting nieustannie dbamy o rozwój naszych Klientów – także latem! To bardzo dobry czas, aby zainwestować w nową wiedzę, przydatne umiejętności, nowe rozwiązania. Stwarzamy okazję do spotkania się w kameralnym gronie profesjonalistów doskonalących swój warsztat – menedżerski i sprzedażowy. Zapraszamy do zapoznania się letnim grafikiem naszych szkoleń otwartych! Skontaktuj się z nami – czekamy na Ciebie! Zapisy i informacje: j.rozanska@autonomia-consulting.pl / kom. 607 831 067.


„SIŁA HR, czyli jak wzmacniać swoją rolę w organizacji” – szkolenie dla profesjonalistów HR (1 dzień)
W trakcie całodniowego warsztatu będziecie mogli dowiedzieć się, w jaki sposób skutecznie diagnozować i rozmawiać o problemach i potrzebach w organizacji, a także sprawnie odpowiadać na oczekiwania stawiane obszarowi HR –– tak, aby na co dzień móc korzystać z technik i narzędzi, które Waszą pracę mogą uczynić bardziej efektywną, a relacje z przełożonymi bardziej satysfakcjonujące.
Proponujemy pracę związaną z twardymi modelami biznesowymi, ale też elementami miękkimi, rozwojowymi, dzięki którym każdy będzie mógł także przyjrzeć się sobie i swojemu codziennemu funkcjonowaniu w pracy i poza nią.

Zapisy i informacje: j.rozanska@autonomia-consulting.pl / kom. 607 831 067.


 „JAK BYĆ NATURALNYM LIDEREM”?  – praktyczne szkolenie menedżerskie dla zarządzających (2 dni)

W trakcie szkolenia będzie można przyjrzeć się codziennym, trudnym sytuacjom w pracy menedżerskiej i znaleźć różne zastosowania nowych podejść, technik i narzędzi do pracy z ludźmi.

Będzie to też okazja, aby nieco lepiej poznać siebie i skutecznie wykorzystać swoje atuty… – zagwarantuj sobie lepsze efekty i więcej satysfakcji z pracy!

Zapisy i informacje: j.rozanska@autonomia-consulting.pl / kom. 607 831 067.


MYŚLENIE STRATEGICZNE W SPRZEDAŻY „LEJEK SPRZEDAŻY” (1 dzień) – strategiczna gra szkoleniowa dla handlowców i menedżerów sprzedaży. Nowość na rynku szkoleniowym!

W trakcie kilkugodzinnej rozgrywki na swojej planszy przeżyjesz rok w zespole sprzedażowym! Czy rozgrywając swoimi pionkami uda Ci się osiągnąć założone wyniki? Czy zdołasz przezwyciężyć działania konkurencji i inne nieprzewidziane okoliczności? Czy zarobisz i utrzymasz się na rynku? Ta gra to świetna rozrywka, zapewniająca sporo przeżyć i dobrej zabawy, ale też wartościowych przemyśleń odnośnie złożoności sprzedawania i różnych efektywnych rozwiązań, które można zaaplikować w codziennej pracy!

Zapisy i informacje: j.rozanska@autonomia-consulting.pl / kom. 607 831 067.


SZTUKA SKUTECZNEJ SPRZEDAŻY – warsztaty dla handlowców (2 dni)

Solidne warsztatowe szkolenie sprzedażowe, w trakcie którego zdradzimy tajniki skutecznego podejścia do klienta na każdym etapie sprzedawania. Pokażemy, że sprzedawca to trochę detektyw, psycholog, uwodziciel… osiągający swoje cele i nawiązujący świetne relacje ze swoimi klientami!

Zapisy i informacje: j.rozanska@autonomia-consulting.pl / kom. 607 831 067.

Słowa kluczowe: , , , , , , , , , , , , .