Dorota Jakubowska-Kurzec

Certyfikowany trener EAHAE, coach ICC, trener

Posiada 13 lat doświadczenia zawodowego w dużych firmach polskich i zagranicznych, zawsze blisko ludzi – w działach rozwoju personelu. W tym czasie prowadziła wiele projektów związanych z rozwojem ludzi, zarządzaniem personelem.

Od 2007 z pasją wykonuje zawód trenera, od 2009 – coacha. Pracuje dla polskich i zagranicznych firm produkcyjnych, handlowych, banków, urzędów, itd. Jest praktykiem, swoje doświadczenia zdobyte w korporacjach oraz przy prowadzeniu własnej firmy przekłada na konkrety na sali szkoleniowej. Pracuje zarówno z zarządami, kadrą menedżerską jak i pracownikami obsługi klienta, handlowcami oraz pracownikami produkcji.

Od 2012 Dorota prowadzi wyjątkowe warsztaty z końmi. Podczas tych spotkań uczestnicy doświadczają absolutnie nowej jakości ucząc się od koni. Warsztaty prowadzone są wg metodologii HAE (HorseAssistedEducation).

Zakres tematyczny warsztatów dotyka ważnych dla ludzi w organizacji tematów, takich jak: przywództwo, komunikacja, ja i moi ludzie w zmianie, osobista efektywność i kreatywność. Warsztaty z końmi pomagają zespołom zacząć pracować jak turbozespoły. Podczas warsztatów każdy może też pobyć ze sobą, dać sobie czas na refleksję o sobie, tym, gdzie jestem i co dalej.

Zajęcia grupowe oraz indywidualne coachingi z końmi to też wnoszące przeżycie dla osób zagrożonych wypaleniem zawodowym.

Zajęcia prowadzone są zarówno po polsku jak i po angielsku.

Jej znaki szczególne to pozytywna energia oraz nastawienie na wychodzenie poza swoją strefę komfortu, eksperymentowanie. Klienci cenią ją za jej praktyczne podejście, konkrety, elastyczność i dążenie do zamierzonych celów.

Dużo żegluje wraz z rodziną, a z córką pasjonują się jazdą konną. Zimą z całą rodziną jeździ na nartach. W każdej wolnej chwili czyta.