Zespół

Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej.
Henry Ford

AUTONOMIA Consulting to zespół ludzi o podobnym systemie wartości, którzy widzą swą siłę w różnorodności. Każdy z nas ma inne doświadczenia biznesowe, reprezentujemy różne specjalizacje, różnimy się w perspektywach patrzenia na efektywność. Ta różnorodność daje niepowtarzalną wartość, którą pielęgnujemy i rozwijamy.

Zdobywamy doświadczenia od 1996 roku jako menedżerowie różnych szczebli zarządzania w obszarze sprzedaży, HR, podnoszeniu efektywności organizacji. Pracujemy również od kilkunastu lat jako doradcy biznesowi, trenerzy i coachowie.

Priorytetem dla nas jest doradzanie klientowi takich rozwiązań, które są adekwatne do trafnie rozpoznanych czynników wpływających na sytuację w firmie.

Projekty rozwojowe, które prowadzimy są atrakcyjne dla uczestników, ciekawe i inspirujące, ale przede wszystkim powiązane z celami biznesowymi organizacji. W konsekwencji pomagamy menedżerom oraz działom HR tak projektować działania rozwojowe dla pracowników i całej organizacji, aby efekty zmian przełożyły się na zysk klienta.

W naszym zespole są specjaliści aktualnie zajmujący stanowiska menedżerskie w firmach różnych branż.

Lucyna Ławniczak

Menedżer, certyfikowany coach ICC, trener, doradca

Beata Dranikowska

Psycholog, trener, konsultant, coach ICF, praktyk biznesu

Agata Dobrocińska

Menedżer, certyfikowany coach CPCC, trener, konsultant

Jolanta Jaworska

Coach, trener i konsultant z wykształceniem psychologicznym, dr psychologii

Dorota Jakubowska-Kurzec

Certyfikowany trener EAHAE, coach ICC, trener